Jūrmalas kūrorta tūre

Ekskursijas ilgums: apmēram 5-6h

Sākuma laiks: 10:00, Rātslaukums 1, Vecrīga

Kopējais attālums: apmēram 35 km

Cena: 56,00 euro vienai personai (ceļvedis, velosipēds, pusdienas blakus jūrai, atpakaļceļa vilciena biļete)

Rezervēšana: vismaz vienu dienu iepriekš

Ekskursija: vismaz 2 personas

Jūrmala ir vienīgā kūrortpilsēta Latvijā, kurai ir zelta smilšu pludmales, skaistas kāpas, priežu meži, koka arhitektūra, brīvdabas muzejs, iepirkšanās iela, SPA centri un veselības kūrorti.

Ekskursija sākas pašā Rīgas pilsētas centrā – vecpilsētā – un tad ved uz Jūrmalas centru caur padomju laika rajoniem un priežu mežiem pa velosipēdu maršrutu. Kad mērķis ir sasniegts, jums būs iespēja apmeklēt brīvdabas muzeju, izpētīt dažādu koka arhitektūras stilu mājīgās vasaras mājas, uzkāpt skatu tornī, izstaigāt gājēju ielu ar maziem, skaistiem veikaliņiem un kafejnīcām. Pusdienas notiks pludmales malā, tāpēc jums būs laiks izbaudīt vēsmu, saules starus, jūras viļņus, kā arī būs iespēja atsvaidzināties!

Atpakaļceļš vedīs pa to pašu veloceliņu. Ja pēc atsvaidzinošas uzturēšanās jūras krastā joprojām jūtīsieties ļoti noguris, var apsvērt iespēju braukt ar vilcienu.

Ja vēlaties pavadīt lielisku saulainu dienu, braucot ar velosipēdu, elpojot svaigu priežu un jūras gaisu, atklājot vietas ārpus Rīgas un apmeklējot vienīgo kūrorta pilsētu Latvijā – bez vilcināšanās – šī ekskursija ir paredzēta jums!

Kas ir iekļauts cenā:

  • Aprīkojuma noma
  • Gids